| 01Friday | |
| 02Saturday | |
| 03Sunday | |
| 04Monday | |
| 05Tuesday | |
| 06Wednesday | |
20.00, big stage Slavnostna podelitev primorske gledališke nagrade TANTADRUJ 2021 po podelitvi, veliki oder Toon Tellegen The Healing of the Cricket | 07Thursday | |
20.00–21.30, big stage Toon Tellegen The Healing of the Cricket | 08Friday | |
10.30, small stage Heinz Janisch Majhno težavo imam Gostujeta Lutkovno gledališče FRU-FRU in Hiša otrok in umetnosti 20.00–21.30, big stage Toon Tellegen The Healing of the Cricket | 09Saturday | |
18.00–19.30, big stage Toon Tellegen The Healing of the Cricket online ticket purchase | 10Sunday | |
20.00–22.00, small stage Edward Albee Who's Afraid of Virginia Woolf? online ticket purchase | 11Monday | |
20.00–21.15, small stage Renata Vidič, Gorazd Jakomini, Blaž Valič Waiting online ticket purchase | 12Tuesday | |
10.00–10.45, small stage Ana Duša, Tjaša Črnigoj Snoring Beauty 20.00–21.30, big stage Toon Tellegen The Healing of the Cricket online ticket purchase | 13Wednesday | |
20.00–21.30, big stage Toon Tellegen The Healing of the Cricket online ticket purchase | 14Thursday | |
20.00–21.15, small stage Renata Vidič, Gorazd Jakomini, Blaž Valič Waiting online ticket purchase | 15Friday | 09.45–11.45 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more 24. Festival slovenskega filma, Portorož |
10.30, big stage Peter Frankl Pot heroja Gostuje Gledališče Iglu (namesto napovedane predstave Tista o bolhah) online ticket purchase 16.00, big stage Peter Frankl Pot heroja Gostuje Gledališče Iglu (namesto napovedane predstave Tista o bolhah) online ticket purchase 20.00–21.15, small stage Renata Vidič, Gorazd Jakomini, Blaž Valič Waiting online ticket purchase | 16Saturday | |
18.00, big stage Naše skladišče Gostuje Prešernovo gledališče Kranj online ticket purchase | 17Sunday | |
| 18Monday | |
| 19Tuesday | 19.30–21.30 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana |
11.00–13.00, big stage Edward Albee Who's Afraid of Virginia Woolf? | 20Wednesday | 17.00–19.00 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana |
| 21Thursday | 19.30–21.30 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana |
| 22Friday | 19.30–21.30 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana |
10.30, big stage Lea Menard Pasjedivščina Gostujeta KUD Baobab in UL AGRFTcanceled | 23Saturday | 19.30–21.00 Jure Karas Realists Avditorij Portorož 19.30–21.30 Simona Semenič rowan, strudel, dance and more Slovensko mladinsko gledališče Ljubljana |
18.00–18.30, small stage Grigor Vitez Antonton online ticket purchase | 24Sunday | |
| 25Monday | |
| 26Tuesday | 20.00–21.45 Gur Koren 5 kilo sugar Mini teater Ljubljana |
20.00–21.10, big stage Icarus MN Dance company v sodelovanju s SNG Nova Gorica online ticket purchase | 27Wednesday | 20.00–21.45 Gur Koren 5 kilo sugar Mini teater Ljubljanacanceled |
18.30–19.40, big stage Icarus MN Dance company v sodelovanju s SNG Nova Gorica online ticket purchase | 28Thursday | 20.00–21.45 Gur Koren 5 kilo sugar Mini teater Ljubljanacanceled |
21.30, big stage Goriški plesni festival Visavì Esercizi per un manifesto poetico online ticket purchase | 29Friday | |
18.30, big stage Cinque danze per il futuro online ticket purchase | 30Saturday | |
| 31Sunday | |