Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
23junij
Sreda ob 19.00

Katalena

Enci benci Katalenci

Amfiteater gradu Kromberk (v primeru slabega vremena v SNG Nova Gorica)

27junij
Nedelja ob 18.00

Iza Strehar

Vsak glas šteje

SNG Nova Gorica, veliki oder

29junij
Torek ob 19.00

Les Goulus, Francija

Konjeniki

Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica

30junij
Sreda ob 20.00

Renata Vidič, Gorazd Jakomini, Blaž Valič

Čakam

SNG Nova Gorica, mali oder

01julij
Četrtek ob 20.00

Mr. Copini, Čile

Herock

Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica

11julij
Nedelja ob 21.00

Simona Semenič

jerebika, štrudelj, ples pa še kaj

Amfiteater gradu Kromberk (v primeru slabega vremena v SNG Nova Gorica)

Video

  • Janko in Metka

  • Stoletje muzikala

  • Hiša Bernarde Alba

  • Evropa, mati mila

  • Ime

  • Nisem dekle niti ženska

  • Čar hudega (Charms of Harms)

  • Galileo

  • Smrčuljčica

  • Ronja, razbojniška hči

  • Čarovnik iz Oza

  • Antonton

  • Jakiš in Pupče

  • Šest oseb išče avtorja

  • Božična pesem

  • Tutošomato

  • Baron Münchhausen

  • Realisti

Lara Jankovič

nagrade v našem gledališču

  • Borštnikova nagrada za mladega igralca za vlogo Églé v uprizoritvi Disput, 32. Borštnikovo srečanje, Maribor, 1997

 

  • Nagrada Zlata paličica za vlogo Cepetepenogice v uprizoritvi Vilinček z lune, 5. Festival otroških predstav poklicnih gledališč in gledaliških skupin, Ljubljana, 1997

 

  • Priznanje ZDUS za Alo v uprizoritvi Kokoš in epizodne vloge v uprizoritvi Medtem, Združenje dramskih umetnikov Slovenije, 2005

vloge v našem gledališču

Sezona 2016/2017

  • Karla, premožna večna godrnjavka - Robert Harling: Jeklene magnolije, premiera 09. 02. 2017

Sezona 2012/2013

  • Diana, mlada Sorianova iskra - Eduardo De Filippo: Filumena Marturano, premiera 20. 09. 2012

Sezona 2006/2007

Sezona 2005/2006

  • Drugi sholar - Christopher Marlowe: Doktor Faust, premiera 30. 03. 2006
  • Dada - Biljana Srbljanović: Kobilice ali Moj oče igra loto, premiera 05. 01. 2006
  • Aličina sestra, Sova, Maček Režonja, Ostriga, Srčna kraljica - A. Annecchino - R. de Ceccatty - J. Kica: Alica (Po Lewisu Carrollu. Prevod libreta ponekod zajema iz Carrollove Alice v slovenskem prevodu Gitice Jakopin.), premiera 20. 10. 2005

Sezona 2004/2005

  • Tartagliona, njegova mati - Carlo Gozzi: Zeleni ptiček, premiera 10. 03. 2005
  • Rdečearmejka; Kupovalka; Sestra; Antinacistka; Vojakinja - Srečko Fišer: Medtem (Po motivih romana Premirje Prima Levija), premiera 20. 11. 2004

Sezona 2003/2004

  • Ala - Nikolaj Koljada: Kokoš, premiera 15. 01. 2004
  • Tuzza - Luigi Pirandello: Seminčè, premiera 18. 09. 2003

Sezona 2002/2003

Sezona 2001/2002

  • Nataša Ivanovna - Anton Pavlovič Čehov: Tri sestre, premiera 17. 01. 2002
  • Juta - Slavko Grum: Dogodek v mestu Gogi (Boleče groteskne utvare - dramski mozaik brezupnih prošenj.), premiera 11. 10. 2001
  • Tona - Carlo Goldoni: Zdrahe, premiera 20. 09. 2001

Sezona 2000/2001

  • Ana Dorothea Therbouche - Eric-Emmannuel Schmitt: Libertinec, premiera 07. 12. 2000
  • Hedvika - Ciril Kosmač - Srečko Fišer: Tistega lepega dne, premiera 28. 09. 2000

Sezona 1999/2000

  • Liza, Izabelina služkinja - Pierre Corneille: Iluzija, premiera 20. 04. 2000
  • Njena sestra - Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco, premiera 06. 01. 2000
  • Množica v parku - Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco, premiera 06. 01. 2000

Sezona 1998/1999

Sezona 1997/1998

  • Areusa, Celestinina varovanka - Fernardo de Rojas: Celestina (Po prevodu Nika Koširja), premiera 25. 06. 1998
  • Fuftarca - Milan Jesih: Kobila, premiera 05. 03. 1998
  • Cepetepenogica - Ben Minoli: Vilinček z lune (1997), premiera 04. 12. 1997

Sezona 1996/1997

  • Églé - Pierre de Marivaux: Disput, premiera 12. 06. 1997