Lara Jankovič
nagrade v našem gledališču
- Borštnikova nagrada za mladega igralca za vlogo Églé v uprizoritvi Disput, 32. Borštnikovo srečanje, Maribor, 1997
- Nagrada Zlata paličica za vlogo Cepetepenogice v uprizoritvi Vilinček z lune, 5. Festival otroških predstav poklicnih gledališč in gledaliških skupin, Ljubljana, 1997
- Priznanje ZDUS za Alo v uprizoritvi Kokoš in epizodne vloge v uprizoritvi Medtem, Združenje dramskih umetnikov Slovenije, 2005
vloge v našem gledališču
Sezona 2016/2017
- Karla, premožna večna godrnjavka - Robert Harling: Jeklene magnolije, premiera 09. 02. 2017
Sezona 2012/2013
- Diana, mlada Sorianova iskra - Eduardo De Filippo: Filumena Marturano, premiera 20. 09. 2012
Sezona 2006/2007
- Lucienne Homenides de Histangua - Georges Feydeau: Bolha v ušesu ali Kaplja čez rob, premiera 01. 06. 2007
Sezona 2005/2006
- Drugi sholar - Christopher Marlowe: Doktor Faust, premiera 30. 03. 2006
- Dada - Biljana Srbljanović: Kobilice ali Moj oče igra loto, premiera 05. 01. 2006
- Aličina sestra, Sova, Maček Režonja, Ostriga, Srčna kraljica - A. Annecchino - R. de Ceccatty - J. Kica: Alica (Po Lewisu Carrollu. Prevod libreta ponekod zajema iz Carrollove Alice v slovenskem prevodu Gitice Jakopin.), premiera 20. 10. 2005
Sezona 2004/2005
- Tartagliona, njegova mati - Carlo Gozzi: Zeleni ptiček, premiera 10. 03. 2005
- Rdečearmejka; Kupovalka; Sestra; Antinacistka; Vojakinja - Srečko Fišer: Medtem (Po motivih romana Premirje Prima Levija), premiera 20. 11. 2004
Sezona 2003/2004
- Ala - Nikolaj Koljada: Kokoš, premiera 15. 01. 2004
- Tuzza - Luigi Pirandello: Seminčè, premiera 18. 09. 2003
Sezona 2002/2003
- Anna Damby, njegova žena - Grigorij Gorin: Kean IV., premiera 16. 01. 2003
- Pavlina Krt - Sue Townsend: Skrivni dnevnik Jadrana Krta, premiera 14. 09. 2002
Sezona 2001/2002
- Nataša Ivanovna - Anton Pavlovič Čehov: Tri sestre, premiera 17. 01. 2002
- Juta - Slavko Grum: Dogodek v mestu Gogi (Boleče groteskne utvare - dramski mozaik brezupnih prošenj.), premiera 11. 10. 2001
- Tona - Carlo Goldoni: Zdrahe, premiera 20. 09. 2001
Sezona 2000/2001
- Ana Dorothea Therbouche - Eric-Emmannuel Schmitt: Libertinec, premiera 07. 12. 2000
- Hedvika - Ciril Kosmač - Srečko Fišer: Tistega lepega dne, premiera 28. 09. 2000
Sezona 1999/2000
- Liza, Izabelina služkinja - Pierre Corneille: Iluzija, premiera 20. 04. 2000
- Njena sestra - Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco, premiera 06. 01. 2000
- Množica v parku - Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco, premiera 06. 01. 2000
Sezona 1998/1999
- Betia - Angelo Beolco Ruzante: Muhca, premiera 17. 06. 1999
- Eva Puntila - Bertolt Brecht: Gospod Puntila in njegov hlapec Matti, premiera 15. 04. 1999
- Soseda* - Neil Simon: Jetnik Druge avenije, premiera 07. 01. 1999
- Mari - Ferenc Molnár: Liliom, premiera 01. 10. 1998
Sezona 1997/1998
- Areusa, Celestinina varovanka - Fernardo de Rojas: Celestina (Po prevodu Nika Koširja), premiera 25. 06. 1998
- Fuftarca - Milan Jesih: Kobila, premiera 05. 03. 1998
- Cepetepenogica - Ben Minoli: Vilinček z lune (1997), premiera 04. 12. 1997
Sezona 1996/1997
- Églé - Pierre de Marivaux: Disput, premiera 12. 06. 1997