Slovensko narodno gledališče Nova Gorica
20May
Monday at 19.00

Spomin, zarisan v čas

SNG Nova Gorica

21May
Tuesday at 11.00

The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot

Shockheaded Peter

SNG Nova Gorica

21May
Tuesday at 20.00

Jure Karas

Realists

SNG Nova Gorica

23May
Thursday at 20.00

Grigoriy Gorin

Baron Munchausen

SNG Nova Gorica

26May
Sunday at 21.00

Euripides

The Trojan Women

Grad Kromberk

27May
Monday at 20.00

The Beggar's Opera

SNG Nova Gorica

31May
Friday at 20.00

The Curious Incident of the Dog in the Night-time

SNG Nova Gorica

Video archive

  • Snoring Beauty

  • Macbeth

  • The Human Voice

  • Ronia, the Robber’s Daughter

  • Animal News

  • The Wonderful Wizard of Oz

  • Breakfast

  • Antonton

  • The Trojan Women

  • Realists

  • The Seagull

  • Squabbles

  • The Beggar's Opera

  • Steel Magnolias

  • Shockheaded Peter

  • Old Clown Wanted

  • Passion Play

  • Tartuffe

Calendar

at homenazajMay 2019naprejguesting
 01Wednesday 
 02Thursday 
 03Friday 
 04Saturday 

20.00, big stage
Arthur Miller
The Crucible
Gostuje Weöres Sándor Színház Szombathely, Madžarska
online ticket purchase

05Sunday

19.30–21.30
William Shakespeare
Macbeth
SLG Celje

 06Monday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Dom II. slovenskega tabora Žalec

18.00, big stage
Avtorska predstava
V našo skuto ne pojdejo / Won't curdle with us
Amaterski mladinski oder
online ticket purchase

07Tuesday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Dom II. slovenskega tabora Žalec

20.00–21.25, big stage
Francesco Randazzo
For the Good of All
online ticket purchase

08Wednesday 
 09Thursday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Kulturni center Laško

20.00–21.25, big stage
Francesco Randazzo
For the Good of All
online ticket purchase

10Friday

17.00–17.45
Ana Duša, Tjaša Črnigoj
Snoring Beauty
SNG Nova Gorica

20.00–21.25, big stage
Francesco Randazzo
For the Good of All
online ticket purchase

11Saturday

11.00–11.45
Ana Duša, Tjaša Črnigoj
Snoring Beauty
SNG Drama Ljubljana

17.00–17.45
Ana Duša, Tjaša Črnigoj
Snoring Beauty
SNG Drama Ljubljana

 12Sunday 
 13Monday 
 14Tuesday 

20.00–21.30, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Night-time

15Wednesday 

20.00–21.30, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Night-time

16Thursday 

19.00, rotunda
Otvoritev fotografske razstave izbranih avtorjev
Fotovizije - Spomini

20.00–21.30, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Night-time
online ticket purchase

20.00–22.50, big stage
Tadeusz Słobodzianek
Naš razred
Gostuje Prešernovo gledališče Kranj (koprodukcija z MG Ptuj in Mini teatrom Ljubljana)
online ticket purchase

17Friday

20.00
Avtorski projekt
V našo skuto ne pojdejo / Won't curdle with us
Amaterski mladinski oder
Gimnazija Nova Gorica

10.00, big stage
Avtorski projekt
Iz kokona
Čebelice, Društvo Gledališče Glej, Ljubljana

10.30, bralna soba
Gledališka igralnica
Vodi igralka Medea Novak
online ticket purchase

12.00, small stage
Po motivih Heinerja Müllerja
Hamletmašina
Gledališče Gnosis, Maribor

15.00, small stage
Art Spiegelman
Maus
Gledališka šola Prve gimnazije Maribor

19.00, small stage
Simona Semenič
Mi, evropski mrliči / Wir, Die Toten Europeas
Mladinska gledališka skupina SPD Bilka Bilčovs, Avstrija

20.00–22.20, big stage
Grigoriy Gorin
Baron Munchausen
online ticket purchase

18Saturday 

11.00, big stage
Katja Gorečan
Trpljenje mlade Hane
Središče, Gimnazija Celje - Center

12.30, small stage
Varja Hrvatin
Vse se je začelo z golažem iz zajčkov

17.00, small stage
Zaključek festivala in podelitev Vizionarjev
online ticket purchase

19Sunday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Dom kulture Velenje

19.00, small stage
Spomin, zarisan v čas
Cikel pogovorov v slavnostni sezoni 50/25/15. Gosta Sergij Pelhan in Janez Povše

20.00–21.30, big stage
The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot
Shockheaded Peter
online ticket purchase

20Monday 

11.00–12.30, big stage
The Tiger Lillies, Julian Crouch, Phelim McDermot
Shockheaded Peter

20.00–21.30, big stage
Jure Karas
Realists
online ticket purchase

21Tuesday 

11.00–12.30, big stage
Jure Karas
Realists

19.00, bar Klub PDG, stavba SNG Nova Gorica
Pogovori V SREDO
Pogovor o predstavi Baron Münchhausen. Gostja režiserka Yulia Roschina

20.00–22.20, big stage
Grigoriy Gorin
Baron Munchausen
online ticket purchase

22Wednesday 

10.00–10.45, big stage
Primož Suhodolčan
Animal News

20.00–22.20, big stage
Grigoriy Gorin
Baron Munchausen
online ticket purchase

23Thursday 

18.00, big stage
Slovesna podelitev diplom Evropske pravne fakultete Nove univerze

24Friday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Loški oder, Škofja Loka

20.00–20.50
Jean Cocteau
The Human Voice
Zittau, Germany

21.00, small stage
Avdio-vizualni koncertni spektakel
BORGHESIA – Proti kapitulaciji
Kulturno umetniški klub 13. brat, Kulturno umetniško društvo Morgan, SNG Nova Gorica, Moonlee Records
online ticket purchase

25Saturday

19.30–21.00
Jure Karas
Realists
Loški oder, Škofja Loka

21.00–22.30, Amfiteater Gradu Kromberk
Euripides
The Trojan Women
online ticket purchase

26Sunday 

20.00–22.40, big stage
The Beggar's Opera
online ticket purchase

27Monday 

10.00–10.45, big stage
Primož Suhodolčan
Animal News

18.00, small stage
Avtorska predstava
#momo
Amaterski mladinski oder
online ticket purchase

28Tuesday 
 29Wednesday

19.30–22.10
The Beggar's Opera
KC Primoža Trubarja Šentjernej

20.00–21.30, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Night-time
online ticket purchase

30Thursday 

20.00–21.30, small stage
Mark Haddon, Simon Stephens
The Curious Incident of the Dog in the Night-time
online ticket purchase

31Friday 
at homenazajMay 2019naprejguesting