| 01Monday | |
| 02Tuesday | |
20.00, small stage Frančišek Gostuje Mestno gledališče Ptuj online ticket purchase | 03Wednesday | |
20.00–21.20, small stage Shelagh Stephenson Five Kinds of Silence online ticket purchase | 04Thursday | |
18.00, small stage Avtorski projekt Dnevi, ki se ti morajo zgoditi Mladi oder Amo online ticket purchase | 05Friday | |
| 06Saturday | 11.30–12.00 Grigor Vitez Antonton Dvorana Bergamas, Gradišče ob Soči, Italija |
| 07Sunday | |
| 08Monday | |
10.00–10.30, small stage Grigor Vitez Antonton | 09Tuesday | |
20.00–21.45, big stage Mika Myllyaho Chaoscanceled | 10Wednesday | |
20.00–21.45, big stage Mika Myllyaho Chaos online ticket purchase | 11Thursday | |
20.00–21.45, big stage Mika Myllyaho Chaos online ticket purchase | 12Friday | |
10.30, bralna soba Gledališka igralnica Vodi Medea Novak 20.00–21.45, big stage Mika Myllyaho Chaos online ticket purchase | 13Saturday | |
| 14Sunday | |
| 15Monday | |
| 16Tuesday | 20.00–21.45 Iztok Mlakar Tutošomato Delavski dom Trbovlje 20.00–21.20 Shelagh Stephenson Five Kinds of Silence 11. FemArt Festival, Narodno gledališče Kosovo, Priština, Kosovo |
| 17Wednesday | |
18.00, small stage Quieto Parado online ticket purchase 20.00, big stage Kabaret Kaspar Gostuje SNG Drama Ljubljana online ticket purchase 21.30, small stage Kolja Huneck CM_30 Odprtje festivala Mittelyoung 2023 online ticket purchase | 18Thursday | 19.00–20.00 Devised theatre Godzilla Tribute Band 6. Mednarodni festival neodvisnih uprizoritvenih umetnosti Prestopi, Intimni oder, GT22 Maribor 20.00–21.45 Iztok Mlakar Tutošomato Kulturni hram Ignacija Borštnika Cerklje na Gorenjskem |
11.00, small stage Avtorski projekt Ne bo (Glave se pere na 90) Poljanski oder, nadaljevalna skupina, Gimnazija Poljane Vizije – Festival mladinske kulture 16.00, small stage Po Slavku Grumu: Dogodek v mestu Gogi Dogodek v mestu z gongi Druga scena, II. gimnazija Maribor Vizije – Festival mladinske kulture | 19Friday | 21.00–22.15 Kolektivno gledališče Sakerdona Mihajloviča, TNK, Grunt BetON7 6. Mednarodni festival neodvisnih uprizoritvenih umetnosti Prestopi, Intimni oder, GT22 Maribor |
13.00, small stage Kolaž različnih avtorjev Evaevaevaevaevaeva Gledališka šola Prve gimnazije Maribor Vizije – Festival mladinske kulture 17.00, small stage Avtorska lutkovna predstava Antilopa crkne Hišina lutkovna akademija, Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana Vizije – Festival mladinske kulture | 20Saturday | |
13.00, small stage Nebojša Pop Tasić Nižina neba Mladinska igralska skupina VI2, Gledališče Toneta Čufarja Jesenice Vizije – Festival mladinske kulture 16.00, rotunda Otvoritev fotografske razstave izbranih avtorjev Fotovizije – Drama vsakdana Vizije – Festival mladinske kulture 17.00, small stage Zaključek festivala in podelitev vizionarjev Vizije – Festival mladinske kulture | 21Sunday | |
| 22Monday | 19.30–21.15 Iztok Mlakar Tutošomato Dom II. slovenskega tabora v Žalcu |
| 23Tuesday | |
| 24Wednesday | |
20.00–22.45, big stage Mihail Bulgakov, Nona Ciobanu The Master and Margarita online ticket purchase | 25Thursday | |
20.00–22.45, big stage Mihail Bulgakov, Nona Ciobanu The Master and Margarita online ticket purchase | 26Friday | |
20.00–22.45, big stage Mihail Bulgakov, Nona Ciobanu The Master and Margarita online ticket purchase | 27Saturday | |
| 28Sunday | |
| 29Monday | |
| 30Tuesday | 21.00–00.15 Tijana Grumić 52 Hertz 68. mednarodni gledališki festival Sterijino pozorje, Novi Sad, Srbija |
| 31Wednesday | |